Únor 2012

From his touch

3. února 2012 v 23:03 | Babette |  LOOKS
Nejvíc největší rychlovka. Jdu spát. Je mi zima a bolí mě hlava. Jdu spát. Počkat, to už jsem říkala.. Jo!
A jdu spát.
04.Flashback

3. února 2012 v 20:52 | Babette |  MY VIEW
Tato fotka vznikla někdy v období, kdy jsem si poprve začala psát s mým nynějším přítelem. Byla jsem nemocná, takže mi pravděpodobně moc neprospělo plazit se v té kose na půdě skoro polonahá. Ale.. shit happens. Popis fotky je tak nějak jasný. It's happening again. Jo, dělo se to znova (ne s tím samým člověkem pochopitelně..). But it's better. Much better. Jo, měla jsem lepší vyhlídky než prvně. Takže tak, drahoušové..
Jinak tohle je asi nejvíce upravovaná fotka ever. Bylo to o nervy a výsledek je taky tak trošku pohnojený, když si všimnete v tmavých částech fotky těch obdelníčků různých odstínů. Nějaké blbé křivky, nebo překrytí nebo co.. ale mohlo to být horší.
Nicméně chtěla bych poukázat na mou velkou inspiraci s kterou je tahle fotka taky dost spojená. Je jím Alex Stoddard. Od pohledu neuvěřitelně charismatický člověk, neskutečně podobný Janu Hrušinskému ( no fákt! ) a hlavně hrozně šikovný a s hlavou plnou perfektních nápadů!

Flashback.
It's happening again.
But it's better. Much better.
( prosím kopírujte se zdrojem :) )

Galaxy painting

3. února 2012 v 20:42 | Babette |  DIY03. Autumn thinking

3. února 2012 v 20:06 | Babette |  MY VIEW
Nejtěžší na té fotce byl potom ten úklid..
Kolem mě bylo mnohem víc knih, budík a tak. Ale prostě, vždycky si tu fotku představím jak chci, aby vypadala, ale nakonec to nevyjde, když máte tak FAKT DEBILNÍ prostor. Pardon. Nemám ráda náš neútulný barák. Takže se mi všude do scény sralo topení, okno, záclony, hnusná sedačka, hnusná já a tak. Takže z toho nakonec vznikl takovýto výřez. Ostatně mé fotky většinou nedopadají tak, jak jsem si původně představovala, ovšem to neznámená, že nedopadnou dobře. Ale v tomhle případě jsem to s prostorem moc nevychytala. ale učíme se, učíme se..

K popisu fotky fakticky zmatená věta. Omlouvám se za ní, ale přesně takový pocit existuje. Když víte, že cítíte něco, co jste chtěli cítit, neumíte to pojmenovat, ale víte co to je. Nemluvím o lásce nebo nějakých takových shitkách (pardon, jsem poslední dobou fakt negativní). Jde o nějaké vnitřní přesvědčení. Seberealizaci, chápete? Jasně že jo.
Takže tohle je na fotce.Ta kniha je autobiografie Michaela Jacksona. To je moje seberealizace.
I feel like it was everything what I feel it was like.. Blahblahblah..
( prosím kopírujte se zdrojem :) )

02. Ta ohraná metafora se světlem

3. února 2012 v 19:54 | Babette |  MY VIEW
Foceno ještě před tou ukrutnou nechutnou nenáviděnou zimou!
Bylo osm ráno. Sobota. Už nějakou dobu mě každé ráno lákala ta mlha, která se držela u země. Tak jsem se odhodlala.
Byla mi vážně zima. Trošku fialové ruce..

(prosím kopírujte se zdrojem :) )

Bow, bow, bow!

3. února 2012 v 19:44 | Babette |  DIY


Naprosto jednoduchá věc.
Budete potřebovat:
- libovolnou látku
- ňiť, která v barvě látky
- zicherku

Vystřihněte z látky obdelník asi o rozměrech 12x8 cm. Pro ty, co mají šicí stroj to je jednodušší. Stačí zaentlovat okraje látky, ty pak ohnout dozadu a obšít. Tím zabráníte párání okrajů. Ti co stroj nemají - vystřehněte si ten obdélník na šířku a na délku tak aspoň o 1 cm více a okraje zahněte dozadu dvakrát (vytvoříte takový tunýlek) a pak takto ručně obšijte. Látku složte do harmoniky a v prostřed sešijte nití. Roztáhněte okraje mašle.
Potom z látky vystřihněte pruh o tozměrech 4,5x2 cm a obšijte stejným způsobem. Přiložte ke středu mašle a zezadu sešijte konce pruhu k sobě i k mašli.
Nakonec stačí zezadu přišít sponku a je to! :D